top of page

Cabina de ducha de silicona

Bu ürün, ıslak yüzeylerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve küfe ve mantara karşı dayanımı arttırılmıştır. %100 asetoksi silikondan yapılmıştır ve mükemmel yapışma özelliklerine sahiptir. Bu ürünün özellikleri arasında, organik uçucu içeriği olmaması nedeniyle hacim kaybına uğramaması, fayans, seramik, cam benzeri gözeneksiz yüzeylere çok güçlü yapışması, hızlı kürleşmesi ve su geçirmez forma ulaşması, temizlik malzemelerine ve kimyasallara karşı dayanıklı olması sayılabilir.

Bu ürün, duş kabini, küvet, lavabo vb. gibi sızdırmazlık gerektiren alanlarda kullanılabilir. Yüksek nemli ortamlardaki sızdırmazlık uygulamaları, fayansların suyla temas eden birleşim yerleri, sıhhi tesisat geçişleri gibi alanlarda kullanılabilir.

Bu ürün 280 ml x 24’lü kartuş ambalajında satılmaktadır. Teknik verileri arasında, kürleşmenin tek komponentli asetoksi olduğu, densitesinin 1,02 gr/lt olduğu, yapışmazlık süresinin 15 dakika olduğu, kurumanın 3-4 mm/gün olduğu, Shore A sertliğinin 21 olduğu, kopmada uzamanın % 370 olduğu, elastik geri dönüşümün >%95 olduğu, hareket kabiliyetinin %20 olduğu, servis sıcaklığının -40C ve +180C arası olduğu, uygulama yüzey sıcaklığının +5 ve +40C arası olduğu sayılabilir.

bottom of page